Lida

Tarih: Nisan 29, 2013 Yazar:  
Kategori: Karışık

Lida bölgesel zayıflama, göbek egzersizlerini favori zayıflama seçeneği olarak gösterebiliriz. Fakat göbek eriten yiyecekler diyebileceğimiz besin öğelerinden de bahsetmemiz gerekir. İlki muzdur. Muzdaki potasyum vücuttaki yağlanmayı engeller ve yağ yakımını kolaylaştır. İkinci olarak yoğurttan bahsetmek gerekir, tabi siz kendi mayaladığınız doğal yoğurtları tercih ediniz. Yoğurdun mikrop kırıcı etkisi karın şişliğini engeller.

lida-dai-dai-huaÜlser ve gastritte çözüm niteliğindedir, kan şekerini düzenler. Tok tutar, genel zayıflamada oldukça etkilidir. Günde tüketilecek bir avuç çilek zayıflamaya yardımcı özellikleri yanında kasları da güçlendirecektir. Çilek ve yoğurdu karıştırabilirsiniz. Tahıl tercih etmek, limon, portakal, greyfurt tüketmek, yeşil çay içiyor olmak da oldukça fayda sağlar.

Göbek eritmede, spor ve uygun bir beslenme şekli dışındaki yöntemler dışarıdan müdahale yöntemleri olarak değerlendirilebilir. Az sayıda değildirler. Tıbbi olarak gelişen ve çeşitlenen estetik müdahalelere, yağ alma tekniklerine, spor yapmaya vakti olmayanların, üşenenlerin tercih edeceği çeşitli aparatları da ekleyince bir hayli yöntem eder. Cerrahi seçeneklere şimdilik motorlu bel kemerleri, bitkisel içerikli yapışkan bantları, cilde sürülen jelleri ekleyebiliyoruz.