Backlink ve Google Pagerank

Tarih: Eylül 29, 2009 | Yazan:  
Kategori: Backlink Makaleleri, Google Pagerank Bu makale toplam 5.421 kez okundu.

Gelen bağlantılar ve Google Page Rank arasındaki gerçek ilişki değil iyi arama motoru toplumda bilinir. Elimizde “da olabilir, uzman görüşleri” ya da vardır tamamen doğru olmayabilir. Bu yazı gerçekten neyin olup bittiğini öğrenmek için daha yakından bakacağız.

SEO, Google Page Rank genel soruları olmayan sorular teknik SEO müşterilerine cevap esastır geri bağlantıları ve teknik bir anlayış ve mevcut SEO strateji geliştirme anlayışı kazandırmak. Defalarca Ancak, Google PR, ve yüksek popülerlik demektir “önemi” ama mutlaka “alaka denk değildir popülerlik bağlantı eşittir.” Bu yüzden düşük PR yüksek siteler arama motoru sonuçlarında görünen görebilirsiniz kanıtlanmıştır .

Bu makalenin sıralamalarını iyileştirmek için Page Rank artırmakla ilgili değildir. Bu zaten olmayacak. Eğer arama motorlarında derecenizi artırmak için çalışıyorsanız, daha fazla Page Rank daha (içerik, dönüşüm oranı, topikal topluluklar, etc bağlantılar) önemli şeyleri iyileştirmek için sabırsızlanıyoruz.

Ancak, bu makale derin bağlantıları URL karşı kendi Google Page Rank işaret toplam tutarı arasındaki mevcut ilişkileri inceleyeceğiz. Hepimizin bildiği gibi, Google Page Rank (özellikle son zamanlarda) ve yıl içinde çok gelişti vardır ne şimdi eski olabileceğini biliyorum.

Sadece bilimsel bir çalışma yaparak bizim hedefe ulaşabilirsiniz. Bu veri toplama, bu analiz ve sonra sonuçlar ve tavsiyelerde bulunmak anlamına gelir. “Bir tek test bin uzman görüşleri değer.” Biz gerçek Page Rank beri Google PR değeri araç çubuğu (1 ila 10), kullanacağı bu çalışmada, Google’a göre, halka görünür değildir.

Deneme ortak sorulara cevap olarak Page Rank ve geri bağlantıları ile ilgili sorulan yönelik olacaktır:

1. Ne gelen bağlantılar ve Google Page Rank arasındaki mevcut ilişki nedir? Kadar güçlü değil mi?
2. Google Google Page Rank üzerinden gelen bağlantılar olarak araç çubuğunda gösterilen dönüştürmek demek?
3. Her ne PR Tırmanma zorluk derecesi nedir? Örneğin, kaç bağlantıları PR 1 PR 2 den artırmak için ihtiyaç vardır? Bizim PR 9 PR 10 kadar tırmanmaya gereken bağlantıların aynı miktarda mı?
4. Nasıl bir web sitesinin arka bağlantı kalitesini artırmak için bu çalışmada kullanabilirim?

Eğer bu çalışma hakkında daha fazla bilgi, daha sonra okumaya devam ilgilendi.

 • Reklam Alanı

Yorumlar

4 Yanıtlar to “Backlink ve Google Pagerank”
 1. DesingXxKod dedi ki:

  Paylaşım İçin Teşekkürler 😉

 2. cicek dedi ki:

  thankıs

 3. nenerede dedi ki:

  Cok güzel bir paylasim tsk ederim

 4. Selahattin dedi ki:

  Güzel paylaşım için teşekkürler…

Yorum Yazın