Google AdWords Kampanyası oluşturma

Tarih: Ocak 15, 2010 | Yazan:  
Kategori: Adsense Makaleleri, Backlink Makaleleri Bu makale toplam 4.824 kez okundu.

Bu iki bölüm ders serisinin ilk bölümü bizim bilgi uygulama zamanı. Daha iyi bir anahtar kelime seçim süreci ele vermek için, bir örnek çalışma ile bunu anlatmak gerekir. Olarak nasıl Google AdWords kampanyası için Doğru anahtar kelimeleri seçmek doğru yürüyelim okuma tutun ve aslında kampanya başlatın.

Bizim durumumuzda çalışmada örnekte, John kayıt web sitesi www.repair-laptop.net. O bir fatura ve kimin elinde birkaç yıl kazandığı dizüstü teknisyen,-üst markalar ise Miami, Florida çalışan deneyimlerini bilinir. O mali krizin yükseklikte Bir gün iş kaybetti ve kendisi için onun çevrimiçi hizmetler sunan bir iş başlatmak için karar verdi.

Adım 1: optimize açılış sayfası performans

O Hires web geliştiricilerin yardımı ile kendi web sitesinde tamamladıktan sonra, (siz bağlantılardan) hangi okuyabilir açılış sayfası ve içerik iki Google AdWords kılavuza göre optimize eder.

Artık açılış sayfası (o ana sayfa olarak da seçilmiş) mükemmel görünüyor ve kuralları içinde, John ilk Google AdWords kampanyası için hedef için olası anahtar kelimeleri kağıt ve beyin fırtınaları bir parça alır. Tabii ki, yerinde ve hemen hemen hiç trafik, çünkü yeni bir alan yoktur SEO kampanya hiç bunun için yapılmıştır.

Adım 2: Beyin fırtınası Hedefli Anahtar Kelimeler

So John AdWords kampanya hemen onu Google’ın arama motoru ve ortak web sitelerinden kendi sitenize hedeflenmiş trafik göndermek için sunmaya karar verdi.

Aşağıdaki diye beyin fırtınası sürecinde seçilen olası anahtar liste (he beri görünmesini ihtiyaçlarını tam eşleme hedef karar alakalı ve özel):

Onarım Laptops

Onarım Laptops Miami

Tamir dizüstü Florida

Ucuz dizüstü bilgisayar onarım

Ucuz laptop tamir Florida

Ucuz laptop tamir Miami

Laptop tamir

Laptop tamir Florida

Laptop tamir Miami

Uygun fiyatlı dizüstü bilgisayar onarım

Uygun fiyatlı laptop tamir Miami

Uygun fiyatlı laptop tamir Florida

Beri yukarıda genel görünür; aynı zamanda derin ve bazı beyin fırtınası o muhtemelen hedefleyebilirsiniz popüler dizüstü markaların incelemeye karar verdi:

Dell dizüstü bilgisayar onarım

Dell dizüstü bilgisayar onarımı Florida

Dell dizüstü bilgisayar onarımı Miami

HP dizüstü bilgisayar onarım

HP laptop tamir Florida

HP laptop tamir Miami

Adım 3: Bütçe ve Ücretlendirme belirlenmesi

John o, o şey gerçekçi yaptığı bütçe sınırı karar verir kampanya ile geçirmek için büyük bir bütçe olmadığını bilir. O bir 5 $ günlük bütçe ile ilk önce kampanya başlatmaya karar verdi. Böylece onun aylık bütçe = yaklaşık 5 $ x 30 = 150 $ olduğunu. Elbette, iş fazla 150 $ aylık yapmak gereken bir kar elde etmek.

Eğer 100 $ tamir başına en azından o fiyatları yaptığı hizmet, o amacıyla kar elde etmek fazla 150 $ / 100 $ ~ ayda 1 müşteri olması gerekir. Ama amacıyla destek ve iyi bir yaşam olun, o daha teminen, bu yüzden dikkatli olmaya karar verir ihtiyacı o hedefleyen anahtar kelimeler ile.

  • Reklam Alanı

Yorum Yazın