Microsoft ve OpenX ekibi

Tarih: Ocak 3, 2010 | Yazan:  
Kategori: Bilişim Rüzgarı Bu makale toplam 3.175 kez okundu.

Eğer karşılığı çevrimiçi yapmak istiyorsanız İster çok büyük, zaten başarılı şirket veya küçük bir başlangıç, aynı kural geçerlidir konum: reklam geliri veya satış artar. Bu kural bile, Microsoft için de geçerlidir, tüm zamanların bu yüzden son zamanlarda OpenX ile ortaklık kurduk olduğu en başarılı şirketlerinden biri. Google üzerindeki muhtemel etkisi dahil olmak üzere bu anlaşmanın etkileri, öğrenmek için okumaya devam edin.

Bu önemli ortaklık kadar, OpenX nispeten küçük Pasadena, CA-tabanlı bir yazılım, etkin kullanıcıların (büyük olasılıkla pazarlamacıları) büyük olasılıkla tarafından ziyaret olacağını web sitelerindeki reklamları Mesajı geliştirerek bir ülkenin en büyük bağımsız online reklamcılık ağları işletilen web başlangıç oldu en çok ilgi vardı alıcıların türü – ya da daha doğrusu, hedef kitlelerine.

Yazılım OpenX, sadece üç yıl için anlaşmanın süresi civarında olmuştur tarafından sunulan çoğunluğu, açık kaynak teknolojisi üzerinde odaklanmaktadır. Teknolojisi Bu tür gerçeği oluşturulduğu ve kim gönüllü olan uzmanların çevrimiçi topluluklar tarafından inşa ile karakterize ücretsiz verdikleri hizmetleri. Buna karşılık, çıkan teknoloji ve / veya yazılım da ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu yüzden şirket, ama nispeten küçük, kendi web sitelerindeki para kazanmak isteyen, ancak Microsoft’a ilgi bu yüzden birçok istemcileri: kim para harcamak için çok yoksa küçük şirketlerin çekmeyi başarmıştır olmasıdır satış reklamlar tarafından.

O Microsoft ile bir anlaşma çarpıcı öncesine OpenX hiçbir iş için zarar anlamına gelir veya zayıf mali yaparken, gibi web sitelerinin de servis sayısına resimli tarafından olduğunu işaret edilmelidir. Geçen yıl bu açık kaynaklı reklam sunucusu adını ve görüntü Rebranding tarafından akıllı bir karar; şirket eski OpenAds olarak biliniyordu.

Bu kenara Rebranding gelen OpenX $ 15.5 milyon Aralık 2007 yılında yan yatan bu yana bir çok değişiklik yaptı. Nisan 2008 yılında OpenX yeni CEO’su olarak SVP Tim Cadogan Yahoo eski küresel reklam pazarları seçti ve Londra’da kendi ofisleri taşındı (burada şirket) California yeni ev tabanına kurulmuştur. Hatta son zamanlarda, başlangıç ne ifade eder başlattı onun “OpenX Piyasa.” Cadogan göre, bu pazar aslında “alıcı ve satıcı tüm sınıfları için bir alışverişidir.” OpenX o Ekim 2009 Üyelik, onların pazar “fazla iki milyar gösterimlerin bir aylık çalıştırma oranı deneyimli iddia ediyor.”

Orada eğer bitkiler değişti hiçbir söylüyorum, ama Microsoft Cadogan ile anlaşma öncesi bu şirket mühendisleri ve satış personeli yatırım gelirleri kullanmak amacıyla ortaya koydu. “Kimse orta boy işletmeler için bir döviz piyasası inşa etti,” Cadogan dedi. “Bu bir ekran business altında hizmet parçası’s genel bir küçük ekran takdir şu anda. Ancak en çok pazarlama alanlarında marka bina ihtiyaç gösterilen teklifi değil, arama. Şirketlere yavaşça çevresinde gelmeye başlıyor düşünüyorsun gerçekleştirilmesi. ” Görünüşe göre, bu yüzden için Microsoft.

Her iki şirket bir çalışma ilişkisi içine gerektiğini geçiş birlikte oldukça kolay olarak görülmeye Microsoft temelde benzer bir hizmet vermektedir. Emin, en çok şirket kendi Office yazılımı paketi ve Windows için bilinir, ama aynı zamanda reklamverenler hem oluşturmak ve dağıtmak reklamlar çiçek mağazaları gibi küçük şirketler için veya çok daha büyük hesaplar, bir Microsoft gibi sağlar Maserati ile vardır.

Çok, bu kesinlikle OpenX gibi görünecek için bu anlaşmanın daha iyi sonu var. Sonuçta, onlar oldukça küçüktü şimdi göz önünde büyük çocuklarla oynamayı yerleştirildi, ancak ilişki aslında karşılıklı yararlı olacaktır. Bu anlaşma her iki şirketin büyük ölçüde ve online reklam geliri, işlerini genişletmek için ama nasıl sağlayacak?

 • Reklam Alanı

Yorumlar

10 Yanıtlar to “Microsoft ve OpenX ekibi”
 1. Prefabrik Ev dedi ki:

  super bır sıte tebrık ederım dostum

 2. Al Kabin dedi ki:

  super bır calısma bravo

 3. Konteyner Evler dedi ki:

  super bır paylasım

 4. Prefabrik Yapı dedi ki:

  tbrkler bırader guzel paylasım

 5. Sudeposu dedi ki:

  calısmanı cok begendım basarılarının devamını dılıorum.

 6. Kabin dedi ki:

  tbrkler

 7. konteyner dedi ki:

  ellerıne saglık bırader. Emek verdıgın bellı kutluyorm snı

 8. Çöp Konteyneri dedi ki:

  super olmus tbrkler

 9. kabin fiyatları dedi ki:

  tebrkler arkadasım guzel bır calısma yapmıssın devamını beklıoruz

 10. As Kabin dedi ki:

  super bır calısma olmus ellerıne saglık

Yorum Yazın