Netone, Turk.net Markasıyla Hosting Hizmeti Veriyor

Tarih: Ekim 30, 2008 | Yazan:  
Kategori: Bilişim Rüzgarı Bu makale toplam 1.337 kez okundu.

Netone, kurumsal müşterilerine sunduğu hosting (barındırma) hizmetlerini, hazırladığı online platform sayesinde daha geniş kitlelerin kullanımına açıyor.

Turk.Net Hosting Ürün Müdürü İlker Yiğit, “Türkiye’nin dört bir yanını saran bir omurgaya sahibiz. Netone hedefleri doğrultusunda büyük yatırımlar yapıyor. En son teknoloji ile kurulmuş ve binlerce sunucu kapasiteli bir data center’ımız var. Bir de bunlara çok gelişmiş online satış ve yönetim platformumuzu ekledik. Böylece firmaların ihtiyaç duydukları hosting çözümüne www.turk.net adresinden kolayca ulaşabilmelerini sağlayacağız” dedi.

Yeni sistemin getirdiği avantajlar sayesinde maliyetlerin düştüğünü belirten Yiğit, sistem hakkında şu bilgileri verdi: “Hosting çözümlerimiz şimdi daha uygun fiyatlar ile KOBİ’ler tarafından da daha çok tercih edilir olacak. Böylece Turk.Net Hosting markası ile çok daha fazla sayıda firmaya ulaşabileceğiz. Bugüne kadar uzman mühendis ekibimizin verdiği destek sayesinde kaliteli hosting hizmeti denince akla ilk gelen isimlerden olduk. Şimdi 7/24 hizmet verecek olan Turk.Net Çağrı Merkezi ile de müşteri memnuniyetindeki kalitemizi güçlendiriyoruz. Ayrıca videolu anlatımlar ile sistemin kolayca kullanılmasını sağlayan Bilgi Bankası ve tüm işlemlerin online tek bir merkezden yapılmasını sağlayan Müşteri İşlem Merkezi hazırladığımız platformu üstün kılıyor.”

Turk.Net, online olarak vereceği hosting hizmetlerinde kullanım kolaylığı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Yeni platform sayesinde sunulan tüm hosting hizmetleri online satın alınabiliyor. Turk.Net Hosting; web, mail ve sql hosting hizmetlerinin yanı sıra tüm global alan adları ve “.tr” alan adı için de tahsis yapıyor. Yakın zamanda sisteme eklenmesi planlanan diğer ürünlerle müşterilerin tüm hosting ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor.

  • Reklam Alanı

Yorumlar

2 Yanıtlar to “Netone, Turk.net Markasıyla Hosting Hizmeti Veriyor”
  1. Erman CAN dedi ki:

    Teşekkürler, çok değerli bilgiler.

Yorum Yazın