Biber Hapı Zayıflama Kapsülü

Tarih: Şubat 15, 2010 | Yazan:  
Kategori: Karışık Bu makale toplam 1.711 kez okundu.

Bilim adamları 50.000 kişilik bir çalışma yürüten ve bu yeme Biber hapı yüzde 22 daha az olanlar daha bir vuruş yapan zarar olasılıklarının yüksek olduğunu buldu. Ayrıca, insanlar ancak krizi geçirdi düzenli olarak yüzde 46 daha az bir sonucu olarak ölme olasılığı vardı Biber hapı yedi.

Araştırmacılar, bulgularının için nedeni gıda flavonoidler içinde, bir anti-oksidan zengin olmak için elinden iddia.

Dikkatli Not

Olarak çikolata doymuş yağ yüksek Ancak, bilim adamları da strese bu unutulmamalıdır ki çok fazla çikolata yiyen bir kişinin ağırlığı etkiler tutmak önemlidir, keskin edildi.

Daha fazla araştırma gerekli

Ayrıca, daha fazla araştırma çikolata yeme ve felç riskini azaltır arasındaki olası bağlantı içine bakmaya ihtiyaç olacaktır uyardı.

Biber Hapı Mucize Zayıflatıcı Meksika Biberi

Inme bir diyabetik komplikasyondur

Inme ve kalp hastalığı şeker hastalığı yaygın komplikasyonları vardır.

Çikolata çok yeme Don’t start

“Biz zaten var olan kalp hastalığı bazı koruma sağlamak üzere düşünülen bileşikler çikolata bulundu, flavonoidler adı verilen olduğunu biliyorum,” Libby Dowling, Bakım Danışmanı Diabetes UK söyledi.

Sağlıklı yemek

Gibi çok şeker ve yağ yüksek’s “Yine de biz kesinlikle biber hapı diyet kapsülü başlamak için, insanların tavsiye değil, ve biz her zaman şeker hastalığı olan kişilerin, yağ, tuz, meyve ve sebzelerin bol şeker bir diyet düşük yemek tavsiye .

  • Reklam Alanı

Yorum Yazın