Fx15 zayıflama hapı ve atkins diyeti

Tarih: Şubat 16, 2010 | Yazan:  
Kategori: Karışık Bu makale toplam 3.241 kez okundu.

Fx15 Planlanmış Dr Foster, bir araştırmacılar Atkins Diet eğitim yer alan, Atkins diyeti olası sağlık tehlikeleri kabul etti ve yıllık çalışma uzun bir beş belirtti:

“360 katılımcı Bu büyük çalışma daha tam olarak fayda ve kemik kütlesi, böbrek fonksiyonları, arter işlevi ve egzersiz tolerans düşük karbonhidrat diyeti riskleri değerlendirmek,” bize yardımcı olacaktır “dedi.

Fx15 ile sağlıklı zayıflama hakkında makale yer alır.

“Ben çok çok insanların bu araştırmalar Atkins diyeti güvenli ve etkili gelen mesajı alacaksınız ilgili, ama biz henüz bilmek inanmıyorum.

Brigid McKevith, İngiliz Beslenme Vakfı (BNF) bir beslenme bilim adamı, şöyle dedi:

“Biz aslında Atkins diyeti bilimsel ve eğitim olmak olduğunu randomize kontrollü çalışmalar yürütülmektedir olmuştur, çünkü çok kamuoyu ile popüler. Edilir [Fakat] İşte Atkins diyeti ile bazı potansiyel sorunlar vardır. Bunlar uzun dönemli kemik sağlığı dahil , artış çok yüksek protein alımı kalsiyum excretions olduğu gibi, bu nedenle kemik sağlığı için etkileri olabilir, “diye açıkladı. Fx15 kullanırken ise protein alımlarına dikkat ediyoruz…

Çünkü, bu organlar üzerinde daha fazla yük koyarak olacağını ve sorunların kalp hastalığı açısından çok gibi bir diyet çok meyve ve sebzeler düşük’s “Orada kendi böbrek veya karaciğer ile altta yatan sorun insanlar için zorluklar, olabilir. Ayrıca , çok lif, böylece sindirim sağlığı açısından düşük’s, bizim lif ve kompleks karbonhidrat tavsiyeleri içinde koruma değil. ”

Belinda Linden, İngiliz Kalp Vakfı tıbbi bilgi başkanı benzer hit sahiptir.

“Yeni çalışmalar aşırı obez insanlar için dramatik bir kilo kaybı olduğu anlamına gelmez,” dedi. “Önceki çalışmalar Atkins Diet dan ziyade vücut yağ kas kaybını içerebilir ki kilo kaybı göstermiştir. Bir diğer potansiyel sorun bu kadar mı kilo kaybı altı ay daha uzun dönemde sürdürülebilir olduğunu çalışmalarından belli olmasıdır. Bir çalışmaların 12 ayda anlamlı bir farklılık gösteriyor. ”

Diye ekledi ki:

“Az meyve ve sebze ile beslenme dahil, koroner kalp hastalığı ve kanser için ciddi etkileri bulunuyor. Diyetler farklı olarak bu koşullara karşı korumak için – ve bu bir ihtiyaç değil. Bu diyet önce daha uzun süreli ve daha büyük çalışmalar gerektirir ve etkinliğini teyit edilebilir. ”

Susan Barr, New York’ta kayıtlı diyetisyen, diyor:

Tıp literatüründe bu kadar düşündük bu düşük karbonhidrat diyeti kadar kötü olabilir ki “Bu rapor edilmiştir. Bu, insanların daha bu diyet ilgi yapar, ama orada ne kadar vücuda diyet yerlerde stresleri daha fazla araştırma , orada kısa süreli kilo kaybı sağlamak dışında ne yaptığını olabileceğini bilmek bir yolu yoktur. ”

Volumetrics yazar Barbara Rolls, Doktora, kim Beslenme ve Penn State Üniversitesi’nde Guthrie Sandalye tutan, neden insanlar Atkins diyeti kilo olarak çok basit bir açıklama getiriyor:

“Onlar bile bunun farkında değil kalori kesme konum. Hiç kimse, hiçbir çalışmalarda, her şeyin büyülü göstermiştir Atkins kalori kısıtlaması dışında oluyor. Diyet çok, çok kısıtlayıcı kuralcı, ve sınırları yarım Normalde yemek gıdaların. sonunda o yağ değil, bu protein, karbonhidrat it’s not – it’s kalori değil. Hiç bir şey üzerinde daha az yemek, ama bu sizin için iyi olduğu anlamına gelmez yardımcı kilo olabilir. ”

Neal Barnard, MD, Sorumlu Hekimliği, kâr amacı gütmeyen bir araştırma grubu Washington merkezli için doktorlar Komisyonu Başkanı diyor:

“Düşük karbonhidrat diyeti kolon kanseri, böbrek taşları, böbrek hastalığının oluşum sıklığı artmış ve hatta osteoporoz bağlantısı olduğu … sağlık endişeleri için neden büyük bir bölümü kırmızı et nedeniyle bulunmaktadır. Her gün et tüketen insanlar kolon kanseri üç kat daha fazla risk var. Ve sonra böbreklerin sorunudur. Bunlar yağ bir yağ tabakası üzerinde çalışmak için tasarlanmış değildir. ”

  • Reklam Alanı

Yorum Yazın