My Slimmer

Tarih: Haziran 29, 2010 | Yazan:  
Kategori: Karışık Bu makale toplam 2.999 kez okundu.

Formula 21 adı ile tanınan ürünün ismi değişti! ve Yeni ürün ismi ile My Slimmer olarak piyasaya giriş yaptı. Bu ürün lida, biber hapı gibi pekte tehlikesi olmayan ve aynı zamanda Tarım ve Köy işleri bakanlığı tarafından onay almıs bir üründür. Ürünün tanıtımı ve kullanımı söyle;

My Slimmer Bitkisel Zayıflama Hapı

Myslimmer vücuttaki fazlalık yağ tomurcuklarını eriterek idrar yoluyla atılmasını sağlar ve tokluk hissi verir. Sinir, stres, uyku düzensizliği, hormon dengesizliği, bağırsak, mide şişkinliği, kabızlığı tamamen yok eder. Zayıflamanın önündeki engelleri kaldırır. Herhangi bir ilaçla etkileşimi yoktur. Her yaşta ve her kiloda kişi kullanabilir.
My Slimmer Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından onaylanmış bitkisel özel bir tablettir.
My Slimmer ayrıca kollesterolü düşürmeye yardımcı bir gıda takviyesidir.
My Slimmer tok tutucu özelliği ile size doğal diyet yaptırır. Özel bi program uygulamanıza gerek yok ama tatlı – hamur işi gibi şeylere dikkat etmeniz zayıflamanıza yardımcı olacaktır.
My Slimmer’ın bir ilaç olmadığını tekrar belirtmek isteriz.
My Slimmer’ı ideal kolunuza gelinceye kadar kullanmanızı öneririz. Minimum 90 günlük kullanım önerilir. Vermeniz gereken kilolar varsa devam edebilirsiniz. Herhangi bir ilaçla etkileşimi yoktur.

My Slimmer Kullanımı

Doktorunuz tarafından başka bir şekilde önerilmediği takdirde yemeklerden önce sabah, öğlen ve akşam 2′şer kapsül olarak toplam 6 kapsül alınır. 60 kapsül 400 mg 90 günlük kullanım önerilir. Kapsüller Tamamen Bitki Kökenlidir

My Slimmer İçeriği

* My Slimmer tamamen bitkisel bir üründür.

* My Slimmer’ın içeriğinde sadece mevsiminde toplanmış doğal bitkiler bulunur.

* My Slimmer Dr. Ömer Coşkun tarafından özenle hazırlanmış ve ISO kalite belgeli tesislerde üretilmiştir.

* My Slimmer Bitkisel Karışım her kutuda 90 tablet içerir.

My Slimmer’ın Yan Etkileri

Ürünün bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Güvenle kullanabilirsiniz. Beklenmedik bir yan etki görürseniz lütfen doktorunuza danışarak bize bilgi veriniz.

My Slimmer

  • Reklam Alanı

Yorum Yazın