Türk Tekelom’da Nettbook izdihamı!

Tarih: Nisan 29, 2009 | Yazan:  
Kategori: Karışık Bu makale toplam 1.510 kez okundu.

Türk Telekom’dan yapılan açıklamada, “NeTTbook” kampanyasının yoğun ilgi ile karşılandığı belirtildi.

Türk Telekom’un “NeTTbook” kampanyasında, 2 haftada 20 bin adet netbook bilgisayar satıldığı bildirildi. Türk Telekom’dan yapılan açıklamada, “NeTTbook” kampanyasının yoğun ilgi ile karşılandığı belirtildi.

Açıklamada, kampanya kapsamında 2 yıl boyunca, ayda sadece 29,90 lira ödeyerek bir LG X110 model netbook bilgisayar sahibi olmak isteyenlerin 13 günde kampanya stoklarını tükettiği kaydedildi.

Türk Telekom Satış Başkanı Aydın Çamlıbel, konuya ilişkin değerlendirmesinde, kampanyaya gösterilen yoğun ilgiden memnuniyet duyduklarını ifade ederek, şunları belirtti:

“Türk Telekom olarak müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran, kullanıcı dostu, uygun fiyatlı çözümlerimizi pazara sunmaya devam ediyoruz. Hatırlanacağı gibi RahaTT kampanyamızla da uygun ödeme seçenekleriyle kablosuz ev telefonlarını müşterilerimize sunmuş, son 3 ayda 400 bin müşterimize ulaşmıştık. NeTTbook kampanyamızın da aynı ilgiyi görmüş olmasından büyük memnuniyet duyuyoruz. İki hafta gibi çok kısa bir sürede 20 bin adet netbookun satılmış olması pazarda yine önemli bir ihtiyacı karşıladığımızı gösteriyor”.

  • Reklam Alanı

Yorum Yazın