Google AdSense gelirinizi artırmak

Tarih: Mart 12, 2010 | Yazan:  
Kategori: Adsense Makaleleri Bu makale toplam 1.955 kez okundu.

Bir online para kazanmak için en iyi yolu Google AdSense kullanmaktır. Eğer bir Blogger ve bloglama / web yazılım size kopyalamak ve HTML kodunu yapıştırın, daha sonra Google AdSense uygulayabilirsiniz sağlar. Size bloglama hobi dan ister yarı zamanlı veya tam zamanlı çalışmak bir ek gelir elde edebilirsiniz bu şekilde. Bu iki bölüm makale AdSense geliri maksimize yardımcı olacaktır.

En belirgin sorun, Google AdSense yayıncılarının karşılaştığı düşük AdSense gelir kullanılabilir / gelir. Ne kadar “düşük” olarak beklentilerinizi veya hedef bağlıdır düşünün. Yana bir pay veya kişi ile ayrıntılı Google AdSense istatistikleri ifşa izin verilmez (Google AdSense şartlar ve koşullarda), sadece burada tahminleri hakkında, gerçek olmayan verileri bir Google AdSense raporu gelen konuşabilirsiniz öğe yedi bakın.

Ben giriş bölümünde belirtildiği gibi, bu madde bir iki bölümlük dizi umarım eğer teknikleri, yöntem ve ilkeleri takip gelir bloglama Google AdSense artacağı burada görüştü.

Beklentileri ayarlama ve durumlari Değerlendirme

Google AdSense gelir büyük bir miktar kazanmak için iyi bir bloglama objektif değildir. Bu durumda, blogunuza değil bir içerik tabanlı blog; yerine, hangi aşırı bir durumda “spam” olarak sınıflandırılabilir bağlı bir blogun daha fazlası var. Hangi başına sadece birkaç kelime var gibi bloglar, görmüş olabilirsiniz, ama Blog’a diğer kaynaklardan kopyalanır ve ardından Google reklamları boyunca yerleştirilmiş olan reklamlar veya içerik var dolmasını vardır.

Elbette, çünkü aynı zamanda günlüğü yetki için hedeflediğimiz, arama motoru sıralamalarını ve çevrimiçi popülerlik, sizin gibi bir blogcu sürekli mükemmel içerik yazılı olmalı ve bilgi sağlama aracı olarak periyodik olarak ziyaretçiler içerik arayan yardımcı göndermeden.

Google AdSense NOT blogunuza tek nedeni olmalıdır. Eğer durum bu ise, eğer AdSense gelir beklentilerinizin altına düştüğünde bloglama devam etmek için motivasyon eksikliği. Ne yazık ki, çoğu zaman, bu üzerinde hiçbir kontrole sahip.

Aslında, eğer web siteniz çok iyiyse, sen oranı (TO) düşük olan AdSense gelir neden olabilir Google AdSense banner için aracılığıyla düşük bir tıklama olacak gerçek olabilir. Niçin? Zaman ziyaretçilerin web sitenize gelen, onlar bilgi arıyoruz. Zaman içerik, iyi yeterli ve tatmin edici, onlar web sitenize tıklayın Google reklamları etrafına bakmak gerekmez bulabilirsiniz.
Ne böyle bir durumda gelir için yapmalıyım? Bir ücret veya ziyaretçilerin Pay Pal Bağış (eklemek olanağı sağlamak için bazı hizmetler sunan bir düşünün “siz” düğmesi) teşekkür ederim. Ziyaretçiler Lots sizin iyi içerik için para bağışlamak istiyor olabilir.

  • Reklam Alanı

Yorum Yazın