Google dökümanlar önemli noktaları

Tarih: Şubat 17, 2010 | Yazan:  
Kategori: Google Haberleri Bu makale toplam 3.683 kez okundu.

Muayene sonrasında tüm veriler Google Belgeler saklanır. Verileri analiz etmek ve en iyisi MS Excel ihracat için puanları değerlendiririz.

Analiz cevap yaprak ve değerlendirme puanları büyük oranda sizin karar bağlıdır. Bu konunun ayrıntılı bir tartışma bu yazı kapsamında biridir.

Google Dokümanlar’a quiz için ne yapamaz

Orada Quiz Google Belgeler dayalı yapamayacağı en az iki şey sizin arzu bulabilirsiniz vardır. Sen dikkate ne zaman quiz planı bu puan almak gerekecek. Eğer anlaşma-kesiciler iseniz, çevrimiçi sınavlar için bir şey Google Belgeler dışında kullanmanız gerekebilir.

Öncelikle, bu kadar soru rastgele veremem farklı examinees soru çeşitli verir. Çünkü sorular Google Dokümanlar Formunda, ayarlanır ve şu anda bu sorulara rastgele hiçbir özelliği olmasıdır.

İkincisi, Google Belgeler bazı gelişmiş özellikler sunmamaktadır. Örneğin, eğer puanları veya değerlendirme sonuçları hemen göstermek için ne yapıyor kabil değil, Google Belgeler karar bu. Bu yetenek, bir işe geliştirici olmalıdır PHP programlama dili kullanarak quiz oluşturmak sunmak istiyoruz.

Ancak, daha sonra skorları sağlamak için karar veriyorsunuz (ki çoğu öğretmenin yapmak), Google Belgeler daha kolay ve işe geliştiriciler olduğunu gerekmez.

  • Reklam Alanı

Yorum Yazın