Google Araçları Kullanımı

Tarih: Şubat 16, 2010 | Yazan:  
Kategori: Seo Makaleleri Bu makale toplam 3.287 kez okundu.

Bu makalede, nasıl bir online sınav Google Belgeler kullanarak ögreneceksiniz. Bu online üniversiteler ve okullar için web sitelerinde bulabilirsiniz Popüler uygulamaları. Eğer bir web sitesi çevrimiçi eğitim ve değerlendirme sunar planlama, Google Docs çevrimiçi bir quiz tasarımında çok fazla zaman kazandırır. Eğer uzman bir web geliştirici değildir Bu, özellikle doğrudur.

Siz “Google Dokümanlar ile” başka yerlerde bu sitede bir online anket kurmak için okumak olabilir. Nasıl Google Dokümanlar ile başlamak için bir çok temel tartışma içerir. Noktaları olarak, bu makalenin geri sevk edecektir, bir, uygun sayfasına bağlantı.

Temel Hazırlık

Önce Quiz Google Belgeler kullanırken, objektif soru formüle kalmak önemlidir yapmaya başlayabilirsiniz. Soruları dikkatli olsun sınava giren amacı uygun değerlendirmek için planlanmış olmalıdır. Nasıl sorular formüle etmek için ipuçları okuyabilirsiniz.

So önce Google Dokümanlar için, gidiş aşağı yazılı ve tüm eğitim hedefleri ile ilgili bu sınava giren etkinliğini değerlendirecek soruların formüle emin olun.

Size quiz aşağıdaki genel stilleri Google Belgeler kullanarak tasarım yapabilirsiniz:

* Çoktan seçmeli
* Metin (boş olarak) doldurunuz
* Paragraf metin deneme (sorularınızı)
* Onay Kutuları
Listesinden seçin *
* Ölçeği (örneğin, 1-5 den rating)

Birlikte tüm sınav soruları koyarak sonra. içinde http://docs.google.com için, giriş yapın ve Google hesabı kullanın. Göreceğiniz ilk şey Google Dokümanlar pano olduğunu. Google Belgeler ve ayrıntılı bir tartışma bu makalenin kapsamı dışında, bu nedenle Google Belgeler destek belgelerine bakın lütfen.

  • Reklam Alanı

Yorum Yazın