WordPress SEO İpuçları

Tarih: Ocak 31, 2010 | Yazan:  
Kategori: Seo Makaleleri, Wordpress Bu makale toplam 4.977 kez okundu.

Matt Cutts en başarılı ve yaygın SEO alanında bloglar okuyun yazar. Biz onun blog yakından göz alarak ne öğrenebilirim? Dersler bizim başarıya tarafından kendi yapmak için başvurabilirim? Biz yepyeni bir arenaya karşılaştırma almak okuma tutun.

Karşılaştırma bir endüstri içindeki ürün ve süreçleri, her iki ilişkin en iyi uygulama tanımlamanın süreci “olarak ifade edilmiştir o, kendi kuruluşu uygulama geliştirmek için bir rehber ve referans noktası olarak kullanarak nesneyle dışında. ”

Biz teknikleri karşılaştırma anlayışlar, ipuçları ve yöntemleri ve en iyi uygulamaların daha iyi bir anlayış kazanmak için bir Matt Cutts tarafından yazılmış gibi son derece başarılı bloglar, incelemek için kullanabileceğiniz bu arama motorları için WordPress blogs optimize ilgilidir. WordPress kullanarak Bloglama profesyoneller arasında bloglamanın en popüler yöntem olduğunu ve bu Matt Cutts onun blog için WordPress kullanır bilmek için bir şanstır.

Bu makale, kullanılabilir ve herhangi bir sıradan WordPress Blogger tarafından uygulanan uygulamalar Matt Cutts, kendi WordPress blog istihdam gözlemlemek çalışır.

Ders # 1: Sık yayınlayabilirsiniz

Matt Cutts sık kategoriler farklı içerik günlüğü yayınlar. Üç about haftalık dönemde (1 Ocak 2010 Ocak 22, 2010), Matt Cutts 12 günlüğü gönderileri yayınlanan; haftada üçten fazla mesajlar.

Bu blog içeriğinin sık güncellenmesi, Matt Cutts gibi başarılı blogcular için ortak bir uygulama olduğu anlamına gelir. Eğer bloglama DEĞİLSE düzenli olarak uzun süre blogunuzu güncellerken edilmiş, açıkça bir hatadır. Eğer meşgul olduğunu düşünüyor olmalı nasıl meşgul Matt Cutts düşünün. Ancak, o bloglama açık taahhütleri var ve onu sık sık mesaj içeriğini görebilirsiniz.

Ders burada sık sık mümkün hedef bağlı olarak bazı taahhüt blogunuzu güncellemek için sahip olmaktır. Siz veya haftada bile en az bir mesaj haftada iki günlüğü gönderileri örneğin gerçekçi hedefler, ayarlayabilirsiniz.

Lesson # 2: Kayıt önemli ve orijinal içerik uzunlukları bir karışmak

Diğer WordPress blogcular kendileri için zor kurallar formüle ve blog yazısı başına 1000 kelime yazarak kendilerini cezalandırmak! Ise önemli olan ve özgün diğer yandan Matt Cutts günlüğü girdileri, kısa ve uzun içeriğin bir karışımdır.

12 günlüğü gönderileri Ocak 2010 yılında bu yana gözlenen tüm Matt Cutts’s günlüğü gönderileri birlikte olduğu 4.697 aldığı için kelimelerin toplam sayısı.

Ortalama olarak, o blog yazısı başına 400 kelime civarında yazar. Hatta, bu düz metin içerik olduğunu beri daha az olabilir. Matt Cutts da videolar, resimler ve onun blog okuyucuların yorumlarına bile çok büyük ölçüde blog yazısı başına kelime sayısını artırmak vardır.

  • Reklam Alanı

Yorumlar

1 Yanıt to “WordPress SEO İpuçları”
  1. ygs lys sonuçları dedi ki:

    Google en sevdigi scriptler den biri wordpress tir. Blogger eskiden güven fazlaydı neden google ın sahibi oldugu için ama sadece indexlenme konusunda iyi di şimdi wordpress siteler çok çok daha iyi wordpress siteler ile her türlü site yapmak mümkün. artık e tiracet siteleri bile wordpress üzerinden yapılıyor.

Yorum Yazın