“Lida Dai Dai Hua Jiao Nang Seo Yarışması”

Tarih: Aralık 3, 2008 | Yazan:  
Kategori: Seo Yarışması Bu makale toplam 5.315 kez okundu.

Seoogle.com.tr tarafından düzenlenmiş olan Lida Dai Dai Hua Jiao Nang Seo Yarışması başlamıştır.

Yarışma kuralları:

– Subdomain, alt klasör, ücretsiz blog vb. sınırlama olmaksızın herkesin katılımına açıktır.
– Aşağıda belirtilen 5 link mutlaka her sitede bulundurulmalıdır.Nofollow tagı eklenmemelidir.Linkler sitelerinize tüm sayfalarda görünen şekilde eklenmelidir. eğer alt klasöre blog kurup katıldıysanız, alt klasördeki blogunuzun tüm sayfalarında görünmelidir. İlk 10 sayfa içindeki siteler sürekli kontrol edilecektir.
– Herkes sitesine yarışma hakkında seoogle.com.tr tarafından düzenlenen etkinliklik olduğu konusunda kısa bir bilgi girmelidir. (diğer yarışmalardaki gibi)
– 1 kişinin kaç site ile yarışmaya katılabileceği konusunda sınırlama yoktur.
– Yarışma sitelerine eklenen 5 kod ile aynı keyword’e sahip text link eklemek yasaktır
– Yarışmaya katılanların bu başlık ya da özel mesaj ile katılacakları siteyi bildirme zorunlulukları yoktur. Periyodik olarak ilk 10 sayfadaki siteler incelenecektir. Kural ihlalinde bulunanlar uyarılacaktır, gerekiyorsa diskalifiye edilecektir.
– Bir yarışma sitesi tek bir derece sahibi sayılacaktır, örneğin sonuçlanacağı gün site hem 1.dir hemde google o sitenin bir alt sayfasını 2.göstermektedir, bu durumda 1.lik ödülü alır 2.lik bir alttaki siteye devrolur. Ancak aynı kişiye ait 2 FARKLI site dereceler alırsa tüm aldığı dereceler geçerli sayılacaktır.

Ödüller:

1. siteye 1250 Ytl
2. siteye 750 ytl
3. siteye 500 ytl
4. siteye 300 ytl
5. siteye 100 ytl

Linkler:
<a href=”http://www.lida.gen.tr” title=”lida”>Lida</a>
<a href=”http://www.lidaturkiye.net” title=”lida”>Lida</a>
<a href=”http://www.orjinallida.com” title=”lida”>Lida</a>
<a href=”http://www.lidamania.com” title=”lida”>Lida</a>
<a href=”http://www.lidadali.net” title=”lida”>Lida</a>

Yarışmanın takip edileceği ve geçerli olucağı datacenter: “Lida Dai Dai Hua Jiao Nang Seo Yarışması”

Umarım güzel bir yarışma olur, bu arada seoogle.com.tr tarafından düzenlenmiş 2. yarışmadır. Yarışma 1 Nisan 2009 Saat 20:00 tarih ve saatinde sona ericektir.

“Lida Dai Dai Hua Jiao Nang Seo Yarışması” nda herkeze başarılar…

 • Reklam Alanı

Yorumlar

15 Yanıtlar to ““Lida Dai Dai Hua Jiao Nang Seo Yarışması””
 1. Murat dedi ki:

  Bilgiler için teşekkürler, hemen bi site açıp yarışmaya katılayım 😀

 2. Bütün herkeze başarılar arkadaşlar…

 3. Kerim TAŞDEMİR dedi ki:

  Lida dai dai hua bekle beni bende geliyorum 🙂 ama kendimde büyük bir şans görmüyorum… Çünki şuan ki durumda en cazip teklifi yapan şuanda seoogle, fakat 2009 da düzenlenicek ve çok büyük ödüllü yarışmalar varda olucak bu yarışmalara ısınmak için “Lida Dai Dai Hua Jiao Nang Seo Yarışması” bir çok kişi için pratik olucağına inanıyorum… Tabi ki bende bu arada bu seo işine iyice yoğunlaşmalıyım. Giriceğim yarışmalarda resmen rezil olmak istemiyorum çünki. Herneyse arkadaşlar hepinize başarılar dilerim bu yarışmada ben geriden takip edicem sizi. Ama bellimi olur çabuk kaparım belki olayı 😉 Kolay gelsin…

 4. teori dedi ki:

  Öncelikle yorumlarınız için teşekkürler, Bu gün itibari ile sanalbilisim.net’te bu yarışmaya girmiş bulunmaktadır. 10 gündür google amca ile aramız bozuktu, çok kızdı bana pr’mi filan aldı indekslerimi sildi ;o) neyseki barıştık amcam ile, bu arada şuan 1. sayfadaki siteler sürekli yer değiştiriyor bakalım nezaman o sitelerin arasına çıkıcaz… Hepinize başarılar arakdaşlar.

 5. Hakan dedi ki:

  Kolay gelsin hepinize arkadaşlar…

 6. Sinan arslan dedi ki:

  Bana ait bi site var ücretli ona subdomain açarak bu yarışmaya katılabilirim dimi? Bu konuda problem yaşarmı?

 7. teori dedi ki:

  Yarışma kurallarında ilk sırada açıklandığı gibi,
  – Subdomain, alt klasör, ücretsiz blog vb. sınırlama olmaksızın herkesin katılımına açıktır.
  şeklinde belirtilmiş kural. Alt domain ile katılmanda bir problem yaşanmaz… Fakat alt domainde bütün sayfalarda gözükücek yukarıda yazılmış olan sponsor linkleri eklemen lazım.

  Saygılarımla…

 8. Kerim TAŞDEMİR dedi ki:

  Yarışmanın başından beri sanalbilisim.net’i takip ediyorum. İlk indekslendiğinde 2. sayfadan giriş yaptı, ardından o indeks silindi etiketler indekslendi ve onlarda 6.7.8. sayfaya kadar düştü. Şimdi baktığımda ise o indekslerde silinmiş. Buna bi anlam veremedim hocam ekstra link çıkışı filanmı yapıldı, yoksa site aşırımı dalgalı veya yine sandbox’a giriyor gibi. Şuan yarışmaya katıldığım blogspot sitemde aynı duruma düştü. Sadece özgün içerik yayınlamama ragmen indeks im silind 7. sayfadan anlamadım ya neyse… Kolay gelsin.

 9. teori dedi ki:

  Evet güzel bi başlangıç olmuştu, maalesef titleyi 2 gün içerisinde 2 kez değiştiğim için google bunu spam olarak algıladı. Dalgalanma hala devam ediyor… Yeni yazdığım yazılara öncelik veriyor google ve ona göre indeksleme yapıyor. Ama yarışma henüz yeni başladı, daha çok şey görücez Adtech yarışmasıda bittikten sonra iyice kızıcak Lida Dai Dai Hua Jiao Nang Seo Yarışması bakalım zaman herşeyin ilacıdır ;o)
  Saygılarımla…

 10. Kerim TAŞDEMİR dedi ki:

  Sanalbilisim.net yeniden indekslenmiş bu seferde 4. sayfadan giriş yapmışsın 🙂 hayırlı olsun yeniden…

 11. teori dedi ki:

  Teşekkürler kerim, fakat şu aralar pek nete giremiyorum 1 ay kadar bu yarışmaya kasamıcam gibi. Umarım daha sonradan toparlanabilirim…

  Bu ara site yeniden sandboxdaydı 🙂 henüz infosu filan verilmedi.

 12. Kerim TAŞDEMİR dedi ki:

  teori istersen artık pek kaybolma ortalardan 🙂 biraz kasıyorsun siteyi diyorum tam alıcak en üstlere sonra bidaha kayıpsın 🙂 bu arada bu yarışmaya katılanların açtıkları yorumlara ölüyorum 😀 lidanın yaşam maceraları filan he 😀 Lida Dai Dai Hua Jiao Nang Seo Yarışması‘nda kolay gelsin sana.

 13. Herşey iyi güzelde bi ben dereceye giremedim yaw 🙂 sanalbilisim.net sürekli dalgalanma içinde bi ön sayfalara geliyo bir geriye düşüyor. Uzun süredir takip etmiyordum bende, heralde bundan sonra toparlar…

Trackbacks

Check out what others are saying about this post...
 1. […] hala sürmekte bakalım bundan sonrası için neler söylebilirim bunu zaman belirleyecek… Lida Dai Dai Hua Jiao Nang Seo Yarışması da hepinize […]Yorum Yazın