WordPress Plug-in

Tarih: Şubat 15, 2010 | Yazan:  
Kategori: Wordpress Bu makale toplam 1.490 kez okundu.

WordPress şu anda en popüler bloglama platformu (2009) olduğu gibi. Açık kaynak olarak dağıtılmakta ve ücretsiz olarak herkes tarafından kullanılabilir. Bu muazzam popülerlik nedeniyle, yaygın olan WordPress plug-in kullanımı ile kullanıcı deneyimini iyileştirmek amacı web geliştiriciler tarafından desteklenir. Eğer göndermek veya-kendinizi, okumaya devam bir fiş güncellemek istiyorum.

Kişisel tecrübelerime dayanarak, bir plug-in, hatta tapa güncelleştirmek-in göndermek için basit bir işlem değildir. Bu yazı göndererek ve WordPress tapa güncelleme sürecinin temel bir bakışta sunar. Eğer bir fiş geliştirmeyi planlıyoruz-veya fiş payı size yazdı, ama nasıl göndermek veya güncellemek, sonra okumaya devam emin değildir.

Temel Adımlar bir Tak gönder-in

Yapmanız http://wordpress.org/extend/plugins/register.php ziyaretiniz gereken ilk şey, orada kendinizi kaydı. Bilgileri doğru ve sonra “Kaydol” düğmesini doldurun. WordPress e-posta adresinize eksiksiz giriş bilgilerini gönderecek.

Ne zaman e-posta giriş bilgilerini yapacaksınız burada log sonraki şey: içeren almak http://wordpress.org/extend/plugins/add/, kullanıcı adı ve şifre kullanarak WordPress tarafından gönderildi. Başarılı bir şekilde giriş yaptıktan sonra “form” Your Tak ekleyin göreceksiniz. Eğer giriş olmadığınız için bu formu göremiyorum

Yine, bu nedenle doğru formu doldurmak için bunun tam adını ve işlevini plug-in yansıtacak gerekir. Örneğin, bir eklenti yazdı ki bu da olacak başlığı tarafından otomatik olarak sıralar WordPress arama sonuçları. I Sırala “Başlığa tarafından,” Arama Sonucu fişi adını koymak ve bu formda.

Aynı gerçek sizin açıklamasını tutar. Daha sonraki plug işlevselliği ayrıntılı-in, ihtiyaç ve neden çok faydalı olduğunu ve eşsiz açıklar. Bilgilerinizin moderator olacak ve WordPress tarafından onaylanmış, bu nedenle, çok açık bir şekilde gerekli bilgileri devlet emin olun unutmayın.

WordPress Plug-URL “form” Your Tak Ekle isteğe bağlıdır, ama WordPress eklentisi için yararlı olacak yöneticiler sizin plug tam kodunu görmek için-ve fiş değerlendirmek-önemi in / teklik. Fikir geliştirilen plug-in bariz tekrarından kaçınmaktır. Bir zamanlar senin WordPress eklentisi onaylarsa-in Unutmayın, fiş ev sahibi izin verilir-in http://wordpress.org de, bu nedenle WordPress toplumun geri kalanı ile paylaşılabilir.

  • Reklam Alanı

Yorum Yazın